Forum Sekolah Sukan Malaysia Sabah
Forum Sekolah Sukan Malaysia Sabah
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cita-cita saya

4 posters

Go down

Cita-cita saya Empty Cita-cita saya

Post by Admin Mon Aug 25, 2014 6:01 am

tuliskan cita-cita yang ingin anda capai pada masa hadapan...
Admin
Admin
Admin

http://ssmsabah.forum7.net

Back to top Go down

Cita-cita saya Empty Re: Cita-cita saya

Post by kerol ray Mon Aug 25, 2014 6:05 am

saya ingin menjadi seorang doctor sebab saya ingin merawat keluarga saya. jika saya seoarang doctor saya dapat meringankan beban keluarga saya..saya akan berusaha bersungguh-sungguh belajar agar saya dapat mencapai cita-cita saya.. Very Happy Very Happy Cool Cool 

kerol ray

Back to top Go down

Post by jordanv Mon Aug 25, 2014 6:11 am

cita-cita sya polis,sbb sya ingin menjadi seorang polis untuk menjaga keselamatan dan kedaulatan negara malaysia. olaeh itu, sya mestilah berlajar brsungguh- sungguh dan sentiasa meningkat prestasi sukan dan akademik semasa d bangku sekolah.saya jgajk harus brdispilin dan selalu mengikut arahan jurulatih dan guru d sekolah. ,sya sentiasa berpegang kepada prinsip rajin dan usaha tanga kejayaan. . .semoga cita-cita sya akan tercapai.  queen queen queen queen afro afro afro 

jordanv

Back to top Go down

Post by chew12 Mon Aug 25, 2014 6:12 am

saya ingin menjadi atlet Negara Malaysia ataupun coach pada masa akan datang . supaya atlet Negara Malaysia semakin bertambah di Malaysia,. sebelum Berjaya, saya haruslah berusaha dan mendengar kata2 coach dan guru. tiada kejayaan tanpa usaha. semoga saya berhaya..!!!!

Arrow wish me good luck.

chew12

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics